2020 yılını yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden MEVLANA ZUCCACIYE VE PLASTIK, 1973 yılında Konya´da kurulan bir aile şirketidir. İlk yıllar Türkiye´nin ve Dünyanın en ünlü markaların toptancılığı ve Türkiye dağıtımını gerçekleştiren firmamız, daha sonraları MEVLANA ve MEVPA (Mevlana Pazarlama) markalarımızla "Arcopal Porselen, çatal-bıçak , tencere ,baharatlık ve çamaşır kurutucu gruplarında yeni ürünlerini iç ve dış pazara sunmuştur.

 
     1990 yılından itibaren tüm Türkiye geneline satış ağını kurarak bütün illerde olmak üzere toplam 2000' den fazla satış noktasını oluşturmuştur. Bunun yanında en  gözde toptan ticaret merkezi İSTOÇ´ ta en büyük showroomlardan biriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 
    2009 itibariyle MEVPA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. adida hizmete vermekteyiz. Aynı zamanda bir çok satış noktasında göreceğiniz "VADİ" markasıyla da müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmıştır. 

 

 

 

     VİZYONUMUZ 
Sektörün en büyük ve köklü firmalarından biri olarak müşterilerimize kalite ve estetikten ödün vermeden en uygun fiyatlara zengin ürünler sunmaktır. 

     MİSYONUMUZ 
Ürün gruplarımızın hepsinde tüketicinin aklına gelen ilk marka olabilmektir.